Hale Namiotowe Łukowe - Wynajem i Produkcja

W naszej ofercie proponujemy Państwu wybór hal namiotowych z dachem łukowym. Łukowe hale namiotowe najlepiej sprawdzą się w charakterze magazynów czy hangarów z przeznaczeniem na przechowywanie sprzętu wojskowego. Atutem przypisywanym takim halom namiotowym jest ich duża powierzchnia składowania, którą można zagospodarować w zasadzie w dowolny sposób.

Kształt elementów nośnych wchodzących w skład hali łukowej powoduje, że można budować hale namiotowe o dużej szerokości, bez konieczności wprowadzania dodatkowych filarów nośnych, które podtrzymywałyby wewnątrz konstrukcji. Dzięki temu hale namiotowe o łukowym sklepieniu dają możliwości najbardziej efektywnego wykorzystania dostępnej, zadaszonej powierzchni. Długość namiotów handlowych o łukowych dachach może być dostosowana elastycznie do pojawiających się potrzeb klientów. Wystarczy przy tym wykorzystać modułowy szkielet nośny, a przedłużanie tunelu hali łukowej będzie bardzo proste.

Konstrukcja hali łukowej wykonana jest z aluminium lub stali ocynkowanej proszkowo. Hale stalowe są sztywne i wytrzymałe, zaś aluminiowe lekkie, dzięki czemu można przenosić je dowolnie z miejsca na miejsce. W obu przypadkach plandeka rozpięta na konstrukcji nośnej hali łukowej jest przymocowana do powierzchni ziemi przy użyciu odpowiednik kotew, zapewniających pewne połączenie hali z podłożem. Nie ma problemu, aby postawić taką halę na dowolnej nawierzchni.