ZADASZENIA Z PLANDEK NA ZAMÓWIENIE - PRODUCENT

Materiał, z którego wytwarzamy plandeki - standardowe oraz szyte na zamówienie, może posłużyć do wyprodukowania zadaszeń wszelkiego rodzaju.

Można z nich wykonać zadaszenia tradycyjne, płaskie lub spadowe, a także nowoczesne zadaszenia strukturalne, nazywane membranami.

Te ostatnie cechują się oryginalnością, elegancją i wysoką funkcjonalnością. Zadaszenia tego rodzaju można wykorzystać w różnych rozwiązaniach architektonicznych - w ogrodzie czy w plenerze, dla klientów indywidualnych i firm. Nadają się do zastosowania także w miejscach publicznych, pełniąc funkcję zadaszeń restauracji i ogródków letnich, placów zabaw, tarasów czy altan.

Oferujemy jako producent plandek zadaszenia wykonane z takiego samego materiału jak plandeki samochodowe. Jako że plandeka jest wysoce wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, znakomicie sprawdzi się również jako zadaszenie różnych obiektów o odmiennym przeznaczeniu.

 

Takie zadaszenie może być opatrzone logo firmy lub dowolnym napisem. Szyjemy plandeki i zadaszenia z materiałów sztucznych pokrytych PCV na wymiar, także można je spokojnie dostosować do własnych potrzeb i wymagań w tym zakresie.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!