PLANDEKI NA SAMOCHODY CIĘŻAROWE, TIRY, CIĘŻARÓWKI

W przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa transportowego, należy dysponować odpowiednimi samochodami dostawczymi i ciężarowymi.

Część z nich może być pokryta plandekami, które skutecznie zabezpieczają cały ładunek i sprawiają, że nie szkodzą mu czynniki atmosferyczne - śnieg, deszcz, silne słońce czy wiatr oraz zmienność temperatur.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Nie trzeba na stałe konstruować ścian i dachu naczepy samochodowej, aby móc przewozić nią różnorodne produkty. Do tego celu z powodzeniem można zastosować plandeki samochodowe.

W naszej firmie możecie Państwo wybrać odpowiednie dla siebie plandeki na samochody ciężarowe, na naczepy i przyczepy. Możemy wyprodukować plandekę w dowolnym kolorze, na której umieścimy logo i nazwę firmy lub dowolną grafikę i napis. Nasze plandeki są produkowane z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, które wykazują się dobrą wytrzymałością i trwałością.

 

Plandeka może posłużyć także jako ochrona samochodu osobowego - w formie pokrowca samochodowego. Niezależnie od tego, jakie ma być przeznaczenie docelowe plandeki, wyprodukujemy i uszyjemy ją dla Państwa zgodnie z zadanymi przez Was wymiarami.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!