KOTARY - PRODUCENT

Jako producent plandek samochodowych wykonujemy zlecenia i szycie plandek na indywidualne zamówienia naszych klientów, którymi są zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko plandeki, ale również kotary. Materiał, z jakiego wykonana jest plandeka, może posłużyć nam również do wykonania kotary, którą można wykorzystać między innymi do oddzielenia pomieszczeń lub przestrzeni o dużych gabarytach.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Kotary mogą być przesuwane na boki, rolowane od dołu do góry przy stałym montażu w części górnej, lub montowane na stałe dla zabezpieczenia danego pomieszczenia bądź oddzielenia go od innych stref w hali produkcyjnej czy magazynowej. Plandeki na wymiar w formie kotar mogą być wykorzystywane w zasadzie wszędzie tam, gdzie są one potrzebne.

Są wykonywane niezmiennie z materiałów używanych do produkcji plandek samochodowych, w dowolnej kolorystyce i rozmiarze. Istnieje możliwość umieszczenia na nich logo lub dowolnie wybranego napisu, dzięki czemu staną się nie tylko elementem ochronnym, ale i nośnikiem reklamowym.

 

Można wykorzystać w kotarach z plandeki dodatek materiału przeźroczystego, w celu uzyskania efektu okna.

Jest to skuteczny, a zarazem bardzo korzystny pod względem kosztowym sposób na podzielenie pomieszczenia lub hali na dwie, lub więcej części. Kotary znajdują zastosowanie m.in. w postaci ścianek działowych, w myjniach samochodowych i w kabinach lakierniczych.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!