PLANDEKI NA PRZYCZEPY - PRODUCENT

Plandeki uniwersalne, jakie powszechnie są dostępne na polskim rynku, nie zawsze będą pasować do naszej przyczepy.

Dlatego radzimy wykonanie plandeki na przyczepkę na zamówienie, zgodnie z jej indywidualnymi wymiarami. Dzięki temu plandeka samochodowa będzie idealnie pasowała do naszej przyczepy i będziemy ją swobodnie zakładać i zdejmować.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Możemy wykonać standardowe, jak i zupełnie nietypowe plandeki okryciowe i ochronne na samochód czy właśnie na przyczepę. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, którzy korzystają z przyczepek samochodowych, jak i klientów firmowych, którzy na co dzień przewożą na przyczepie różne towary.

Wszystkie plandeki na przyczepki szyjemy i wykrajamy z wykorzystaniem solidnej, wysoce wytrzymałej tkaniny technicznej, pokrytej warstwą PVC, która jest odporna na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

 

Wysoka jakość materiałów wykorzystywanych na plandeki sprawia, że można z nich korzystać przez długi czas, a nawet przy intensywnej eksploatacji zachowują one swoje pierwotne właściwości. Plandeka na przyczepkę oddana do Państwa dyspozycji będzie łatwa w montażu i demontażu, dzięki czemu wygodnie będzie można z niej korzystać w praktyce.

Przykładamy dużą uwagę do tego, aby cała plandeka, wraz z oczkami do jej umieszczania na przyczepki, była wykonana z najwyższą starannością i stabilnie chroniła ładunek przewożony na przyczepie.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!