PLANDEKI REKLAMOWE SAMOCHODOWE, BUDOWLANE, NA PRZYCZEPKĘ, TARAS NA WYMIAR - SZYCIE NA ZAMÓWIENIE - PRODUCENT

Oferujemy duży wybór plandek przeznaczonych do zastosowania na różne środki transportu. Możemy przygotować dla Państwa plandeki na samochód ciężarowy, dostawczy, a także na przyczepkę.

Niezależnie od tego, czy korzystać będą Państwo z naszej oferty jako osoba prywatna, czy osoba prowadząca działalność gospodarczą, zawsze znajdziemy dla Was odpowiednie rozwiązanie w zakresie plandek, które spełni Wasze oczekiwania i będzie odpowiadało aktualnym możliwościom finansowym.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Mamy w swoim asortymencie nie tylko klasyczne plandeki samochodowe, ale i plandeki reklamowe oraz plandeki na wymiar. Możemy zaproponować wykonanie plandeki budowlanej, kotar i płacht plandekowych.

Słowem, jako producent plandek jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie dotyczące uszycia czy docięcia plandek określonego rodzaju. Niezależnie od standardowych rozwiązań, jakich nie brakuje w naszej ofercie, do każdego projektu podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie plandek i ich wykorzystywania w praktyce. Jesteśmy gotowi doradzić Państwu, jakie plandeki będą najlepsze w Waszym przypadku oraz wykonać je dla Was.

Cennik plandek uzależniony jest od ich wielkości oraz tego, czy jest to plandeka standardowa, czy o niestandardowych wymiarach i kształcie.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!