PLANDEKI DO ALTANEK - PRODUCENT

Najczęściej plandeki wykorzystywane są jako ochrona dla towarów i produktów przewożonych na przyczepach i samochodach dostawczych.

Chronią ładunek przed uszkodzeniem mechanicznym i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Należy jednak zaznaczyć, że plandeki samochodowe to tylko jedna z możliwości wykorzystania materiałów PCV i innych w praktyce.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Plandeki, jakie produkujemy w naszej firmie, mogą być stosowane również jako element zabudowy altany czy tarasu przydomowego. Dlatego naszymi klientami zamawiającymi altanki z plandek są nie tylko firmy, ale i osoby prywatne, które szybko i tanio chcą zapewnić sobie zabudowę elementu architektury ogrodowej przy domu jednorodzinnym.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo plandeki, które znakomicie posłużą jako przegrody w altanach ogrodowych, jak również w przypadku tarasów. Są to przeźroczyste lub nieprzeźroczyste płachty do montażu za pośrednictwem metalowych kółek.

 

Można je przytwierdzić do stropu altany, chociażby przy użyciu opasek plastikowych. Istnieje możliwość wykonania plandeki na altany zgodnie z życzeniami klienta, nie tylko jeśli chodzi o jej wymiary, ale również kolor czy wzór.

Możemy umieścić w ścianach altanki przeźroczysty materiał imitujący okna, który spowoduje, że do wnętrza obiektu architektury ogrodowej będzie wpadało światło naturalne. To bardzo dobry wybór na stałe lub tymczasowe zabudowanie swojej altanki ściankami bocznymi.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!