Hale namiotowe (magazynowe, pneumatyczne), namioty przemysłowe - Jaka cena? - Producent

 

Hale namiotowe są doskonałym rozwiązaniem dla zadaszenia określonej powierzchni w jak najkrótszym czasie. Można do tego celu wykorzystać hale namiotowe o dowolnej konstrukcji, wykonanej z aluminium lub stali ocynkowanej ogniowo. Oferujemy Państwu hale stalowe, magazynowe czy ogrodowe jedno lub dwuspadowe i wielospadowe. W zależności od indywidualnych wymagań klienta, możemy zaproponować hale łukowe lub pneumatyczne.

Za ich pomocą można zadaszyć salę balową w ogrodzie czy wykorzystać namiot ogrodowy do organizacji przyjęć na świeżym powietrzu, nawet przy niepogodzie. Bardzo często nasze hale pełnią funkcję namiotów magazynowych, gdzie hala namiotowa tworzy stałą lub tymczasową powierzchnię magazynu. Atutem hal magazynowych wykonywanych przez nas jest to, że ich przygotowanie nie wymaga specjalnych fundamentów, ani pozyskania pozwolenia na budowę, co obniża koszty realizacji oraz czas realizacji każdego projektu.

Namioty i hale namiotowe dostosowujemy do konkretnej specyfikacji projektu, niezależnie od tego, czy naszym klientem jest firma, czy osoba prywatna. Hale namiotowe znajdują szerokie zastosowanie biznesowe i są wykorzystywane przy tym nie tylko dla spełnienia potrzeb związanych z magazynowaniem. Można je zastosować podczas organizacji imprez plenerowych. Pozwolą w krótkim czasie zbudować powierzchnię zadaszoną, w której zmieszczą się elementy infrastruktury scenicznej, materiały i oświetlenie, które wymagane jest przez organizatorów danego eventu.

Postawiliśmy już ponad 1500 hal!

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje.

hala namiotowa mała hala namiotowa
hala magazynowa

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!