PRODUKCJA PLANDEK - PRODUCENT

Plandeki to wielofunkcyjne kawałki materiału, które mogą służyć w wielu sytuacjach.

Przydatne w ogrodach, na budowach, w powierzchniach magazynowych czy też na imprezach plenerowych mają jedną, podstawową funkcję - ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi oraz zanieczyszczeniami. Plandeki mogą być używane także jako osłony na meble ogrodowe, samochody czy motory. Warto pamiętać, że plandeki produkowane są z różnych materiałów, a ich cena uzależniona jest od tego, z czego są wykonane.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Producent plandek - jesteś w odpowiednim miejscu. Nasza firma specjalizuje się w produkcji plandek. Plandeki są wykonywane z różnych materiałów - poliestru, PVC, winylu. Dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb klienta. Plandeki produkowane przez naszą firmę odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz długą żywotnością dzięki zastosowaniu w nich wysokiej klasy materiałów.

W ofercie znajdziesz: • plandeki do samochodów ciężarowych • plandeki do przyczepek • plandeki do altanek • zadaszenia • kotary • płachty.

 

Zajmujemy się również naprawą plandek, które uległy uszkodzeniu. Dzięki temu zaoszczędzisz swoje środki i będziesz działać w duchu ekologii.

Produkcja plandek - jaki mam wybór? Plandeki, które produkujemy posiadają swoje parametry techniczne, które determinują ich sposób użytkowania. Dzięki rozmowie z klientem wiemy dokładnie jaki typ materiału, format czy też print mamy wykonać, by plandeka spełniała swoje zadanie w najlepszy sposób.

 

Plandeki na zamówienie dostępne u nas to gwarancja najlepszej jakości, która Cię zaskoczy. Zaufały nam setki klientów, którzy wracają do nas po kolejne produkty. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci dostępne opcje.

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!