NAPRAWA PLANDEK - PRODUCENT

Plandeki najczęściej wykorzystywane są w parze z samochodami ciężarowymi i autami dostawczymi czy przyczepkami. Nie jest to jednak ich jedyne zastosowanie.

Możemy przygotować dla Państwa dowolną plandekę. Jako producent możemy podjąć się szycia plandek na wymiar, zgodnie z życzeniami naszych klientów. Dzięki temu powstają produkty idealnie dopasowane do potrzeb odbiorców.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Podejmujemy się produkcji i naprawy plandek, niezależnie od tego, w jaki sposób służyły naszym klientom dotychczas.

Rozdarcia, uszczerbki i dziury w plandekach naprawiamy szybko i skutecznie, także w krótkim czasie plandeka z powrotem może trafić do użytku. W pierwszej kolejności dokonujemy oceny, w jakim stopniu plandeka jest uszkodzona. Dopiero później możemy wycenić naprawę plandek i podać przybliżony termin realizacji zlecenia.

 

Plandeki samochodowe szyte na wymiar, jeśli tylko będą prawidłowo użytkowane, posłużą przez wiele miesięcy, a nawet i lat naszym klientom. Oczywiście, wymagać będą okresowej pielęgnacji, czyszczenia oraz napraw, których podejmiemy się na Państwa zlecenie. W procesie produkcji plandek wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które są trwałe i wytrzymałe.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!