HALE NAMIOTOWE - WYNAJEM WARSZAWA

Hale namiotowe są świetnym rozwiązaniem dla tymczasowego - krótko lub długoterminowego rozwiązania problemu braku powierzchni magazynowej, produkcyjnej, handlowej czy eventowej.

Hala magazynowa, produkcyjna czy pawilon ogrodowy, który można utworzyć z wykorzystaniem oferowanych przez nas namiotów sprawia, że istnieje sposób na szybkie i skuteczne wzniesienie zadaszonej konstrukcji na dowolnie wybranym terenie.

Wyślij zapytanie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio

Formularz kontaktowy

Dzięki naszej ofercie wynajmu hal namiotowych możecie Państwo utworzyć dodatkową powierzchnię magazynową dla swojej firmy, dobudować nowe pomieszczenie na halę produkcyjną, albo stworzyć miejsce, w którym będziecie sprzedawać, np. w okresie letnim, swoje produkty.

Namioty ogrodowe coraz częściej służą do organizowania wszelkiego rodzaju imprez na łonie natury. Pogoda w Polsce jest na tyle nieprzewidywalna, że trzeba zawsze mieć w zanadrzu alternatywę w postaci możliwości zadaszenia terenu, na którym odbywa się ślub, wesele, komunia, chrzciny, urodziny, czy imprezy branżowe lub masowe.

 

Hale namiotowe oferowane na wynajem przez naszą firmę są wykonane na bazie konstrukcji aluminiowej lub stalowej. Hale stalowe są wytrzymałe i stabilne, ale cięższe, a przez to mniej mobilne niż hale namiotowe o konstrukcji aluminiowej. Oba rodzaje można ustawić w dowolnie wybranym przez klienta miejscu. Hale namiotowe dostępne są w wynajmie krótko lub długoterminowym.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!