WYNAJEM NAMIOTÓW TYPU TUREK (TURECKIE)

Oferujemy Państwu nie tylko standardowe namioty handlowe i hale namiotowe o dowolnym przeznaczeniu, ale również eleganckie namioty typu Turek, których wynajem polecany jest przede wszystkim parom młodym organizującym swoje śluby i wesela w plenerze.

Nigdy nie wiadomo, jaka będzie pogoda w danym miesiącu, a nawet ślub urządzany w środku lata nie gwarantuje słonecznej aury.

Dlatego warto mieć w zanadrzu namiot ogrodowy, który posłuży nam do zadaszenia powierzchni z przeznaczeniem na organizację wszelkich uroczystości ślubno-weselnych młodej pary. Nasze pawilony ogrodowe typu Turek, wyglądają reprezentacyjnie i doskonale sprawdzają się jako miejsce ślubu młodej pary w plenerze, albo jako miejsce do zorganizowania mniejszych uroczystości rodzinnych - chrzcin, komunii czy jubileuszu.

Możemy zaproponować Państwu wynajem namiotu typu Turek kwadratowego o wymiarach 5x5 metrów lub 6x6 metrów. Ma on zatem powierzchnię 25 lub 36 mkw. Wnętrze namiotu jest do samodzielnej aranżacji, dlatego można przygotować je według indywidualnych potrzeb i gustu.

 

Namiot typu Turek znajduje zastosowanie również w sferze biznesowej. Może posłużyć jako oficjalne wejście do hali namiotowej podczas bankietów i gali, jako zaplecze bufetowe, zadaszenie nad stoisko handlowe, garderoba dla artystów podczas koncertu czy innych występów, a nawet jako Drink Bar. Jak widać, możliwości jego zastosowania w praktyce są wprost nieograniczone.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!