PŁACHY PLANDEKOWE, PLANDEKI BUDOWLANE, PCV - PRODUCENT

Materiał, z jakiego wykonujemy i szyjemy na wymiar plandeki samochodowe, z powodzeniem może być wykorzystany do produkcji płacht o dowolnym zastosowaniu.

Można je wykorzystać jako płachty budowlane, ja i do przykrywania dowolnych elementów w firmach, na placu budowy, czy w zakresie gospodarstwa rolnego i w ogrodzie.

Świetnie nadają się do ochrony drewna kominkowego składowanego na wolnym powietrzu. Są wykonane z solidnych i trwałych materiałów sztucznych pokrytych PCV, dzięki czemu nie straszne są im opady atmosferyczne i wszelkie warunki pogodowe. Będą z powodzeniem chronić przed deszczem, śniegiem, wiatrem czy palącym słońcem.

Przede wszystkim plandeki i płachty wykonane z materiału na plandeki nasi klienci stosują głównie do okrywania i zabezpieczania budynków, konstrukcji i przedmiotów w długim lub krótkim okresie. Można nimi przykryć budynki w stanie surowym, aby ich wewnętrzne konstrukcje nie uległy nadmiernemu namoknięciu w czasie niepogody.

 

Płachty, jakie możemy Państwu zaoferować jako producent plandek, przydadzą się do przykrycia materiałów i składów budowlanych, drewna, pojazdów mechanicznych, m.in. samochodów, monocyklów, quadów, przyczep, łodzi itp. Płachta może stanowić ochronę wiat i stoisk plenerowych podczas eventów i targów na świeżym powietrzu, materiałów rolniczych i ogrodniczych, a także maszyn w gospodarstwie rolnym i basenów ogrodowych stałych lub tymczasowych - rozporowych i dmuchanych.

 

Ile kosztuje hala namiotowa?

Jeśli chcesz poznać cenę hali dla swojej firmy, wypełnij formularz bezpłatnej wyceny!
Nasi specjaliści odpowiedzą w ciągu 48h!