Hale Namiotowe Stalowe Ocynkowane Ogniowo

W naszej ofercie znajdują się hale namiotowe wykonane z różnych materiałów. Przede wszystkim przy wyborze konstrukcji odpowiedniej dla naszych klientów należy wybrać, czy ma być ona wykonana z lekkiego aluminium, czy ze stabilnej i wytrzymałej stali. Jeśli hala namiotowa czy namioty handlowe i magazynowe mają mieć dużą powierzchnię i są obliczone na użytkowanie przez wiele miesięcy, na pewno lepszym wyborem będzie konstrukcja stalowa.

Oferujemy stalowe hale namiotowe, których konstrukcja zrobiona jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Oznacza to, że jest ona w pełni odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza opadów atmosferycznych i wysokiego poziomu wilgotności. Stal w żadnym przypadku nie będzie korodować i niszczeć, dlatego można wykorzystywać takie konstrukcje na świeżym powietrzu przez cały rok.  Hale namiotowe stalowe ze stali ocynkowanej ogniowo można wykorzystywać w charakterze hal magazynowych, handlowych czy też do organizacji plenerowych imprez, nawet przy niepogodzie.

Co prawda stal ocynkowana ogniowo będzie cięższa, niż aluminium, z którego również wytwarzane są konstrukcje hal namiotowych, ale dzięki większej wadze będzie bardziej stabilna niż aluminium. Ją również można zbudować w ciągu kilkunastu dni, bez pozyskiwania pozwoleń na budowę czy tworzenia fundamentów. W efekcie można szybko pozyskać zadaszoną powierzchnię do indywidualnej aranżacji.