Aluminiowe Hale Namiotowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wszelkiego typu i rozmiaru hal namiotowych, których konstrukcja wykonana została z wysokiej jakości aluminium. Główną zaletą aluminium jest prostota jego kształtowania i lekkość, co sprawia, że cała konstrukcja staje się bardziej mobilna.

Hale namiotowe aluminiowe będą świetnym rozwiązaniem dla średnio i krótkoterminowego zapotrzebowania na zadaszenie określonej powierzchni. Dzięki namiotom tego rodzaju powstanie wielofunkcyjne pomieszczenie przygotowane do samodzielnej aranżacji przez użytkowników. Postawienie hali magazynowej czy namiotu ogrodowego z konstrukcją aluminiową nie wymaga pozyskiwania zezwolenia na budowę, ani budowy fundamentów. Wystarczy zaledwie kilka lub co najwyżej kilkanaście dni, aby takie namioty handlowe stanęły na Państwa posesji.

W ramach systemu konstrukcji aluminiowych hal magazynowych możemy wykonać dla Państwa halę o dowolnych wymiarach, która będzie mogła zapewnić odpowiednie warunki do organizacji powierzchni magazynowej, eventu, wydarzenia okolicznościowego czy nawet handlu i produkcji. Dach hali może być jedno, dwu lub wielospadowy, według życzeń naszych klientów. Poszycie dachu wykonujemy z tworzywa sztucznego PCV, podobnie jak poszycie ścian bocznych. Wszystkie hale są wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.